DJ'lerle, San Francisco'dan Canlı Bağlantıya Geçiyoruz


Diğer elektronik müzik severler ile birlikte, en sevdiğin DJ'leri yakından tanımanın en eğlenceli şekli.

1. SEZON FİNALİ - 10. BÖLÜM


Instagram'da canlı yayınlar yaparak ve gönderiler yayınlayarak, dj ve prodüktörlerin daha fazla etkileşim almasına ücretsiz yardımcı oluyoruz.


METRİKLER

9

Program Konuğu

20

Canlı Bağlantı

+300 dk.

Canlı Yayın

+1200

İzlenme


CANLI BAĞLANTILAR VE PROGRAM KONUKLARIMIZ

1. Bölüm

Batu Aydogmus

2. Bölüm

Omer Balik

4. Bölüm

Ferhat Sonsoz

5. Bölüm

Emre Arisev

6. Bölüm

Cenk Konucu

7. Bölüm

Dogu Dylan

8. Bölüm

Orhan Aydin

9. Bölüm

Alperen Ocak


MIXIMUS TAKIMI

Hasan C. Orhan - Yönetici Yapımcı

Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra kurumsal iş dünyası ile tanıştı fakat müzik ve eğlence hayatının her zaman ayrılmaz bir parçası olacaktı. Ülke genelinde bir çok partiye katıldı ve çok sıkı bir elektronik müzik dinleyicisi oldu. Düzenlediği ev partileri ile bir çok kişinin kalbinde taht kurdu. Şu anda Instagram canlı yayın programları ile DJ ve prodüktörlere kariyer yolculuklarında başarıya ulaşmalarında yardımcı olmaktadır.

Eren Ertas - Sanatçı İlişkileri Yöneticisi

Serdar Ors (DJ Coslow) - Müzik Direktörü

DJ Coslow kariyerine 1990 yılında kendi grubunda davul çalarak başladı. Birçok ünlü Türk muzisyen ile çalıştı, davul ve pikap benzerliğini öğrendikten sonra kariyerine İstanbul gece hayatının merkezi olan Taksim'de DJ olarak başladı. İlk çalışması “Bölgesel Sesler” 2004 yılında piyasaya çıktı. İlk seçkin single'ı “Anatolian Sunset” uzun süre tüm dünyada zirvede kaldı. 2007 yılında Anadolu Beats'i özgürlük adına bünyesine kattı. Ayrıca Sound akademi Records ve Sound Academy Plus'ı kurdu ve yayınladıkları şarkıların bir çoğu listelerin ilk sıralarına yükseldi. Kariyerine umutla devam eden Coslow, Miximus'ta müzik direktörü olarak çalışmaktadır.SSS

Miximus Nedir?

Özgün ve/veya efsaneleşmiş elektronik müzik üreticilerini, Instagram kanalımızda yaptığımız röportajlar aracılığıyla tanıtan, onları ve izleyicilerini bir araya getiren bir kuruluşuz.


Miximus ile Canlı Bağlantı Nedir?

Her Cumartesi Türkiye saati ile 21:00'de, Instagram kanalımızdan yaptığımız canlı yayın programına, "Miximus ile Canlı Bağlantı" diyoruz.


Miximus ile Canlı Bağlantı'ya konuk olmak için ne yapmam gerekiyor. Miximus ile Canlı Bağlantı'ya katılım şartları nelerdir?

Temel olarak, info@miximus.com'a e-posta veya Instagram hesabımıza mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Talebinizi inceledikten sonra, değerlendirme sonucumuzu birkaç gün içinde sizi haber vereceğiz. Ama lütfen tereddüt etmeyin ve şimdi bize ulaşın!


Miximus ile Canlı Bağlantı'ya konuk olmak için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır! Şimdilik yetenekli müzisyenleri ücretsiz olarak destekliyoruz.


Miximus ile Canlı Bağlantı'ya konuk olduğumda elde edeceğim avantajlardan bahsedebilir misiniz?

  • En iyi içerik oluşturma araçlarını kullanarak Instagram için size özel gönderiler tasarlıyoruz

  • En iyi e-posta pazarlama platformunu kullanarak veritabanımızda kayıtlı 1000'den fazla kişiye promosyon e-postaları gönderiyoruz

  • Canlı yayın öncesi Instagram hesabımızda bir gönderi yayınlıyoruz ve hikayelerimizde de paylaşıyoruz

  • Hazırladığımız gönderileri aynı zamanda Twitter hesabımızdan da paylaşarak yaklaşık 500 kişiye gösteriyoruz

  • Şovun kaydını YouTube kanalımıza sizin adınızla, ilgili etiket/hastagleri kullanarak yüklüyoruz ve Facebook sayfamızı beğenen 700'den fazla kişi ile paylaşıyoruz

  • Programdan sonra, şarkılarınızdan birini -genellikle en çekici olanı- Instagram hikayelerimizde ve Facebook sayfamızda paylaşıyoruz


Haftanın konuğu olarak canlı yayınımıza katılmak için bize ulaşın.